top of page

Apie Autorę

2021-05-21 (139).jpg

Save laikau didele svajotoja. Tai privertė mane sunkiai dirbti ir mokytis siekti savo tikslų. Pianinu pradėjau groti būdama vos ketverių,  šokti - penkerių. Vėliau dainavimas tapo mano kasdienybe, o sukauptos šokių patirties - sportiniai šokiai, žongliravimas ugnimi, šiuolaikinis šokis - tiesiog nebepakako.

Gintarė Kemeklienė Šokeja

Sveiki! Esu Gintarė Kemeklienė - šokėja, dainininkė, muzikos ir šokio mokytoja - ir aš labai džiaugiuosi, galėdama pristatyti save šiame formate. Šio projekto idėja mane aplankė labai netikėtai, užgriuvus pabaisai - koronos karantino kasdienybei. Nusprendžiau, kad atėjo pats laikas panaudoti įgytas pedagogines žinias Mozarteum universitete Zalcburge čia Lietuvoje. Na, o šis formatas man pasirodė labai linksmas, lankstus ir galintis pasiekti daugelį Lietuvos šeimų, gyvenančių ne tik Lietuvoje ir norinčių suteikti savo vaikams muzikos ir šokio lavinimą, kuris priešmokyklinio amžiaus vaikams turi nepaprastai didelę įtaką         plačiau.

Gintare Kemekliene Dainininke

Muzika, šokiai visada buvo labai didele mano gyvenimo dalimi ir aš neįsivaizdavau savęs be to jausmo, kurį patiriu būdama scenoje. Pirmos mano kaip mokytojos patirtys prasidėjo dar gimnazijoje. Pedagogės ir menininkės sritys padeda augti viena kitai, manau, tai padėjo man apsispręsti ir 2015m. pasirinkti muzikos ir šokio pedagogikos studijas Orff-Iinstitute, Mozarteum Zalcburge. 

bottom of page