top of page

Apie Autorę

2021-05-21 (139).jpg

Sveiki! Esu Gintarė Kemeklienė - muzikos ir šokio pedagogė, šokėja, dainininkė. Muzika ir šokis lydi mane praktiškai visą mano gyvenimą. Pianinu pradėjau groti būdama vos ketverių,  šokti - penkerių. Vėliau dainavimas tapo mano kasdienybe, o sukauptos šokių patirties - sportiniai šokiai, žongliravimas ugnimi, šiuolaikinis šokis, baletas - tiesiog nebepakako. Šis kelias nuvedė mane į Zalcburgą, kur Orff-Institute, Mozarteum universitete baigiau muzikos ir šokio pedagogikos studijas. 

Solio programos projekto idėja kilo užklupus koronai ir vėl atsidūrus namuose, Lietuvoje. Nusprendžiau, kad tai puikus metas savo žinias pritaikyti Lietuvoje ir būtent tokiu linksmu ir lanksčiu formatu pasiekti kuo daugiau Lietuvos vaikų, galbūt net ir nebūtinai gyvenančių Lietuvoje, tačiau lygiai taip pat mylinčių muziką ir šokį.

Gintare Kemekliene Dainininke
Gintarė Kemeklienė Šokeja

Šiuo metu gyvenu Čikagoje, kur toliau nesustojamai mokausi, dirbu muzikos mokytoja Čikagos mokyklose, bei šokių mokytoja Čikagos šokių centre. Labai džiaugiuosi, kad net ir būdama toli nuo namų, galiu kurti ir toliau dalintis savo kūryba su vaikais.

bottom of page