top of page
Ieškoti
vaiko-ugdymas-per-judesi-ir-muzika-kuo-tai-svarbu-ugdant-asmenybe-inner_vaiko-ugdymas-per-
Natalia Lebedinskaia | Shutterstock.com

Ar kada susimąstėme, kad vaiką ugdyti svarbu ne tik teoriškai, bet ir praktiškai – per įvairias fizines veiklas. Juk kai vaikas gimsta, didžiausia užduotimi jam tampa atrasti ir pažinti jį supantį pasaulį.

visapusis-vaiko-lavinimas-kaip-pasiekti-apciuopiama-rezultata-inner_vaiko-lavinimas-namuos
Rock and Wasp | Shutterstock.com

Kaip lavinti vaiką visapusiškai, kad formuotųsi „sveika“, savimi pasitikinti, gyvenimo iššūkius nebijanti priimti asmenybė? Kaip ir kada uždėti tuos esminius pagrindus vaiko lavinimo procese, ir kokį vaidmenį šiame etape vaidina tėvai? Kaip auginti ir stiprinti vaiką, skatinti jį, o ne dvejoti ir laukti? Pagrindinius patarimus visiems tėvams, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį, teikia muzikos ir šokio pedagogė Gintarė Kemeklienė.

sokia.jpeg
© Asmeninio archyvo nuotr.

Muzikos ir šokio aistruolė Gintarė Kemeklienė mėgsta sau kelti iššūkius. Vienas iš jų - Zalcburgo universitetas Austrijoje. Jame įgytas žinias mergina nori skleisti Lietuvoje, todėl sukūrė internetinę programą „Solis“. Gintarė šią vasarą gyvai organizavo nemokamas muzikos ir šokio pamokėles įvairiuose Lietuvos parkuose. Vienas iš jų - Klaipėdos parkas „Kar Kar“.

84469617_1154910494860440_2687343672554422272_n.jpg
ŠOKĖJA GINTARĖ KEMEKLIENĖ (FOTO FLAUSEN NUOTR.)

Linksmos ir visapusiškai lavinančios muzikos ir šokio pamokų programos „Solis“ priešmokyklinio amžiaus vaikams įkūrėja – Vokietijos lietuvė Gintarė Kemeklienė. Ji – profesionali šokėja, dainininkė ir pedagogė. Muzikos ir šokio pedagogės išsilavinimą ji įgijo Orff-Institute Mozarteum universitete Zalcburge.

tevu-darzelyje-naujiena-kuno-ir-balso-mankstos-maziesiems-inner_solis-redaguota.jpeg

8 kūno ir balso mankštų pamokėlės, kad pajudėtų ir tėveliai, ir vaikeliai. Lavinkimės kartu, pašalinkime įtampą, išlaisvinkime judesius. 

bottom of page