top of page

Grąžinimas

Jei prekė neatitiko Jūsų lūkesčių, nemokamai grąžinti ją galite per 14 kalendorinių dienų Lietuvoje, per 30 kalendorinių dienų Europos Sąjungoje ir kitose šalyse nuo prekių pristatymo dienos. Apie grąžinimą ir jo priežastį prašome pranešti el. paštu: gintare@soliopamoka.lt.

Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.).

Prašome saugiai supakuoti prekę, pridėti gautą sąskaitą ir išsiųsti registruoti paštu adresu:

 

Muzikos ir šokio edukacinė programa “Solis”

Gintarė Kemeklienė

Kiečių 90

LT-46419, Kaunas

 

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei grąžinama prekė buvo panaudota, be originalių etikečių, sugadinta ar pakoreguota individualiai, ar jei pasibaigęs grąžinimo terminas.

Grąžinimo išlaidas apmoka Pardavėjas, kuris gavęs grąžinamas prekes informuos Jus el. Paštu. Kaip numato Europos Sąjungos el. prekybą reglamentuojantys įstatymai, per ne vėliau kaip 14 d. pinigai bus grąžinti į nurodytą sąskaitą. 

NEGRĄŽINAMOS PREKĖS:

Civilinio kodekso 6.228(10) straipsnyje numatyta, kad vartotojo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties netaikoma, kai paslaugos vartotojui visiškai suteiktos, t.y., kai prieiga prie pamokų medžiagos visiškai suteikta ir vartotojas turėjo galimybę ja naudotis.

 

Jeigu turite klausimų, visada kreipkitės gintare@soliopamoka.lt.

 

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217."

bottom of page